Tercih Ettiğiniz Ortak

Stratejik Konsept Planlama

Proje hedefleri belirlenir; fonksiyonel ve operasyonel gereklilikler ile tasarım limitasyonları göz önünde bulundurularak detaylı bir analiz yapılır. Analiz sırasında belirlenen risk öğeleri de dikkate alınarak stratejik konsept planı oluşturulur.

Medikal Cihaz Planlama

Projenin tasarım ve inşaat aşamaları ile sistematik bir şekilde yürütülür. Bu şekilde cihaz planlama üzerinde yapılacak değişiklikler en aza indirgenir.

Medikal Cihaz Alımı ve Kurulumu

Projeler, hastane inşaatından sorumlu inşaat firmaları ile paralel yürütülmekte olup, proje ve ekipman uzmanları tarafından cihaz temini & kurulumları sağlanır.

Medikal Gaz Sistemleri Tasarımı ve Uygulama

Medikal gaz sistemleri hasta ve hastane açısından hayati önemi taşımakta olup, kurulum aşamasında sıfır hata ile tasarlanması zorunludur. Proje tasarımının yanında, sistemin düzgün bir şekilde uygulanması sağlanır.

Süreç Kontrolü

Proje kapsamında yapılacak olan işler listelenir ve buna uygun bir süreç raporu çıkarılıp, rapor sürekli olarak güncellenir ve raporlanır. Olası gecikmeler önceden tespit edilerek gerekli önlemler alınması sağlanır.

Teknik Servis

İlgili alanda eğitim almış teknik ekip ile teknik hizmet sağlanır. Distribütörlüğü yapılan ve projeye dâhil olan bütün cihazlara yedek parça hizmeti sağlanır.

Teknik Planlama ve Uygulama

Teknik planlama ve uygulama, aktif alan kullanımı, maksimum işlevsellik ve optimum zaman & maliyet sağlama açısından önemlidir.

Profesyonel Hizmetler

Sağlık sektöründe; konsept projeler ve medikal cihazlar üzerine planlama, satış, kurulum, süreç kontrolü ve teknik servis hizmetleri vermektedir.Pi Medikal
Sağlık sektöründe; konsept projeler ve medikal cihazlar üzerine planlama, satış, kurulum, süreç kontrolü ve teknik servis hizmetleri vermektedir.Pi Medikal
Sağlık sektöründe; konsept projeler ve medikal cihazlar üzerine planlama, satış, kurulum, süreç kontrolü ve teknik servis hizmetleri vermektedir. Pi Medikal